Agnieszka Warduleńska

Mediator

KONTAKT

e-mail: awardulenska@wp.pl telefon: 600 121 225

Rodzaj prowadzonych mediacji:


  • cywilne,
  • gospodarcze,
  • pracownicze,
  • rodzinne
  • szkolne i rówieśnicze,
  • medyczne.

Wykształcenie


Absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku prawo. Mediator stały wpisany na listę Prezesa Sądu Okręgowego w Poznaniu. Członek Polskiego Centrum Mediacji Oddział w Poznaniu, członek komisji rewizyjnej tegoż stowarzyszenia. Zawodowo związana ze służbą zdrowia, gdzie zarządza i koordynuje pracą poradni podstawowej opieki zdrowotnej. Od ponad 15 lat pełni funkcję kuratora społecznego Sądu Rejonowego w Wągrowcu.

Ukończyła studia podyplomowe na UAM w Poznaniu na kierunku Profesjonalny Mediator Gospodarczy – studia pilotażowe organizowane przez Ministerstwo Sprawiedliwości.

Ukończone kursy i szkolenia (dot. mediacji):


Odbyła szereg szkoleń specjalistycznych z zakresu mediacji organizowanych przez Polskie Centrum Mediacji w Warszawie – mediacje cywilne, gospodarcze, pracownicze oraz innych.

Nadto posiada ukończone szkolenie specjalistyczne organizowane w ramach programu Justice 2014-2020 - projekt Fomento Fostering mediation in cross-border civil and succession matters – mediacje w międzynarodowych w sprawach spadkowych.

Poszerza swoją wiedzę poprzez udział w licznych konferencjach organizowanych przez Prezesa Sądu Okręgowego w Poznaniu z cyklu „Poznański Salon Mediacji”, konferencjach Polskiego Centrum Mediacji Oddział w Poznaniu „ 5 wymiarów komunikacji. Jak budować mosty współpracy”, konferencjach UAM – „Mediacja w administracji”, Poznańskie Dni Mediacji – Collegium Da Vinci, Mediatorzy dla Poznania – Międzynarodowy Dzień Mediacji 2018r.

Nadto brała udział w seminarium organizowanym przez Sąd Okręgowy w Poznaniu - „Zasady sporządzania ugód w sprawach o podział majątku wspólnego małżonków

Informacje o mediatorze

mediator, prawnik, menadżer ochrony zdrowia